Anamur Nakliyat
» Antalya Ankara Nakliye, Ambar
0532 135 53 42

Sosyal Medyada Biz}

Antalya Ankara Nakliye, Ambar

Antalya Ankara Nakliye, Ambar
  • Antalya Ankara Arası Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Ambar , Ankara Antalya Nakliyeciler

En Uygun Fiyat İçin Hemen Arayınız Tel : 0242 346 50 42Gsm : 0532 135 53 42

Şirketimiz evden eve nakliyat firması olarak günlük Ankara Antalya arası karşılıklı seferlerimiz vardır.Ankara’dan antalya çevre ilçelerine parça, tam ev eşyası taşıma işlerin’de uzman müşteri temsilcimiz’den fiyat alabilirsiniz. Antalya Ankara ambar hizmeti’de sunan firmamız parsiyel taşıma tek buzdolabı taşıma tek çamaşır makinas’ı taşıma , ağır elektiron’ik pano taşıma, araç taşıma, fotokopi makinası nakliyeci, büyük elektiri’k trafo taşıma , galvaniz direk taşıma, motor taşıma gibi tüm taşıma hizmetleriniz’de yanınızdayız.

Ankara Antalya Sigortalı Nakliyat Nasıl Yapılır
Sigortalı nakliyat ankara antalya arası taşınacak her türlü malın değerine göre antaly’a ankar’a arası nakliye sürecin’de yolda oluşabilecek kaza , terör olay, afet olayı gibi durumların’da sigorta şirketin’den yaptırılan sigorta primi kadar para almanız demekdır.

Ankara Antalya arası evden eve nakliyat hizmetin’de eşyalarınız 80 bin tl 100 bin tl civarı evden eve nakliye sigortası yaptırılmaktadır. Ancak çoğu nakliye şirketi sigorta kapsamını yanlış anlatmaktadır. Evden eve nakliyat sigortasın’da kaza, terör olayı, afet gibi durumlarda sigorta kapsamına girmektedir. Nakliye sırasın’da olacak her hasar’dan nakliye firması sorumludur bu yüzden ankara antalya şehirler arası nakliyat yapmadan önce mutlaka anlaştığınız nakliyat firması ile sözleşme yaparak nakliye işinizi yapınız.

Ankara Antalya Sözleşmeli Evden Eve Nakliyat
Antalya Nakliyat Şirketimiz ankara antalya nakliye öncesi eşya tesbit’i için evinize nakliye elemanı göndermektedir. Evinizin eşya tesbiti yapıldıktan sonra sizlerle anlaşılan fiyat üzerin’den sözleşme yapılır sözleşme maddeleri ve size nasıl bir hizmet verecez bunlar yazıya dökülür kaşelen’ir imzalanır bir nüsnas’ı sizde kalmak suretiy’le firmamızla anlaşma yapmış olursunuz. Sözleşmeli nakliyat eşyalarınız ankara antalya arası nakliye’de sizin güvencenizdir. Sözleşme olmayan nakliyeler’de sigorta yaptırsanız bile firma’dan fatura almadan sigortanızı geçerli kılamazsınız iş bitimi firmanız’dan mutlaka faturanızı talep ediniz..

Hizmetlerimiz
Ankara Antalya Arası Eşya Taşıma Fiyatları
Ankara Antalya Nakliye Fiyatları
Ankara Antalya Parça Eşya Taşıma
Ankara Antalya Kargo
Antalya Ankara Evden Eve Nakliyat
Ankara Antalya Yük Taşıma
Ankara Antalya Asansörlü Nakliyat

11 Ocak 2021
59 kez görüntülendi