Anamur Nakliyat
» Araç Filomuz
0532 135 53 42

Sosyal Medyada Biz}

Araç Filomuz

Antalya Borabey Nakliyat’ın araç filosunda Size en uygun araçlar bulunmaktadır. Araçlarımız tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir. Yine aynı şekilde taşınacak olan eşyalarınızın, ve ürünlerinizin bulunduğu lokasyona görede seçilebilmektedir.

Antalya Şehirler Arası Taşıma: Daha çok büyük araçlarla yapmış olduğumuz taşıma sistemidir. Bazı durumlarda ise küçük araçlarda önerebilmekteyiz burada önemli olan tamamen taşınan yükün miktarı ve hassasiyetidir.

Antalya Şehiriçi Taşıma: Daha çok küçük araçlar önerilmektedir. Ayrıca trafik şartlarının da uygunluğu baz alınacak olursa bulunulan lokasyona en uygun araç tipi seçilmektedir. Bazı durumlarda büyük araçlarda görevlendirebilmekteyiz.

Antalya Asansörlü Taşıma Araçları: Bu araçlar ana taşıyıcı ekibe destek amaçlı olarak görevlendirilirler. Eşyalarınızı en az zararla ve daha hızlı bir şekilde boşaltır ve ya yüklerler.

Firmamızda bulunan araçların hepsinin yeni ve bakımlı olmasına ayrıca tüm hizmet lisans ve sertifikalarına sahip olmalarına özen gösteriyoruz. Başarılı bir ekip ve yüksek standartlı araçlarla taşınamayacak yük yoktur diyoruz.

BORABEY  EVDEN EVE NAKLİYAT BÜNYESİNDE  8 ADET BÜYÜK ARACIMIZ 2 ADET TAŞIMA ASANSÖRÜMÜZ Bulunmaktadır.