Anasayfa Hizmetler Antalya Eşya Depolama Firmaları

Antalya Eşya Depolama Firmaları

Son Güncelleme: 14 Eylül 2021

Antalya Ev Eşya Depolama Şirketi BOrabey eşya depolama şirketi olarak fiyatlar bakımından ekonomik ve oda sistemli size özel alanlar.  Alanlarımızın tamamı kendimize aittir. Alanlarımızın tamamı özel olarak eşya saklama için inşa edilmiştir. Firmamıza ait olan bu alanların toz, kir ve nem olma olasılığı yoktur. Yüksek katlardan oluşan ve özel taşıma asansörleri sayesinde eşyalarınız tek seferde odalara çıkmaktadır. Bunula birlikte depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

ODA SİSTEMİ DEPOLAMA

Ev Eşyası deposu ve evden eve nakliyat hizmetini aynı anda sunabilen her iki hizmet için de büyük birikim ve geçmişe sahip olan Türkiye geneli en iyi  firmayız. Eşya depolama için kullandığımız alanların tamamı temizlik kurallarına uygundur. Eşyaların korunabilmesi ve temassız kalabilmesi için hem ambalaj ürünleri hem de çalışanlarımız profesyoneldir. Depolarımız 1. kattan başlamaktadır. Depo alanlarımız tesisler şeklindedir. Düz giriş alanlarına eşya koymuyoruz. BOrabey Depolama alanları en az yerden üç metre yükseklikte 1. kattan başlamak zorundadır. Eşyalarınızın depolarımızda ne kadar kalacağına siz karar veriyorsunuz. Uzun zamandır hizmet veren firmamız uzun yıllar daha hizmetinizde olacaktır. Türkiye’nin en iyi evden eve depolama firması olan BOrabey Nakliyatı seçmeniz için bir çok neden var.

Daima müterilerimiz için en iyisini sunmayı amaçladık ve öyle yaptık. Türkiye geneli saklama alanlarından daha iyi bir firma saklama alanı olmadığını siz de göreceksiniz. Ayrıca hassas taşıma ve ambalajlama konularında da Avrupa standartlarının bile üzerindeyiz diyebilirim. 

Ev Eşyası Depolama 

Antalya Borabey Nakliyat Ve Depolama her müşterinin talep ve ihtiyaçlarına göre kaliteli hizmet olanaklarını ayaklara kadar sunmada profesyonel hizmet sunmaktadır. İhtiyaç duyulan ev ve ofis eşyası depolama hususundaki depolama işlemlerini son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız yılların deneyimlerine sahiptir.Her müşterisine ayrı bir titizlik ile yaklaşım gösteren firmamız ekonomik fiyat seçeneklerinin yanı sıra alternatif ödeme imkanlarını da ayağınıza kadar getirebilmektedir.Firmamıza ait son derece geniş antrepolarımızda eşyalarımız son derece kaliteli imkanlarla depolanabilmektedir.Nem ve rutubete karşı koruma gerçekleştirdiğimizden bize güvenerek gözünüz arkada kalmadan tüm eşyalarınızı depolama fırsatı için bizi arayabilirsiniz.Depolarımıza yerleştirilecek olan eşyalarınızı öncelikle mdf paletler üzerine koymakta ardından tekrar izole edebilmek amacıyla üzerini kaplama tercihinde bulunmaktayız.

Antalya evden eve nakliyat firma tercihi ile depolayacağınız eşyaların başkalarının eşyaları ile karışması gibi bir durum söz konusu değildir. Eşyanızı bizim firma tercihi ile depolamayı düşündüğünüz an sizlerin iletişim bilgilerinizi almakta ve eşyalarınızı yerleştirirken eşya giriş tarihi ve iletişim bilgi girişlerini gerçekleştirmekteyiz..Eşyalarınıza ortalama biçilen fiyat ile sigorta işlemi de gerçekleştirildikten sonra eşyalarınızı güven içinde bize teslim edip gidebilirsiniz.Ne kadar süre eşya depolamayı düşünüyorsanız firmamız size o süre boyunu kapsayacak sigorta işlem uygulamasını gerçekleştirmektedir.