Anasayfa Hizmetler Antalya Eşya Depolama Firmaları

Antalya Eşya Depolama Firmaları

Son Güncelleme: 3 Haziran 2023

Eşya Depolama Firmaları 

Ev arama alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken çoğunlukla yeterli bir depolama alanı mevcut mu gibi bir alışkanlığımız yoktur.Daha farklı önceliklerimiz vardır, okula yakın olması, işimize yakın olması ve ne kadar gün ışığı aldığı gibi.Bu yüzden evimizin veya ofisimizin eşya depolama ihtiyacımızı karşılayıp karşılamayacağını başlangıçta pek düşünmeyiz.Eşya depolama ile ilgili bir süre evin bir alanını kullanmaya başlarız ve sonra işler başa çıkılamayacak bir boyuta gelir.

Fazla ve sık kullanmadığınız sizin için özel olan eşyalar yaşam alanlarınızı daraltmaktadır. Çözüm bulmak için normal şartlarda evinizin garajı, çatı arası, apartman bodrumu gibi alanları kullanabilirsiniz. Bu alanlar eşyalarınızı depolamak için uygun olmadığı gibi yaşam alanlarınızı da daraltmaya devam edecektir. Güvenli olmaması, su baskını, toz, rutubet ve neme karşı önlem alınmamış olması bu klasik depolama şeklinin dezavantajlarındandır. Kişisel ev eşya depolama hizmeti ülkemizde son yıllarda popüler olan ve tercih edilen bir depolama seçeneğidir. Özellikle Antalya gibi büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilen ve maliyet olarak uygun bir depolama seçeneğidir.
✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
Ev eşyası depolamak için gerekli alanı seçerek eşyalarınızın uzun süre güvenle saklayabileceğiniz bir çözümdür. 24 Saat özel kamera teknolojileri ile korunmaktadır. Antalya Borabey Nakliyat Ve Depolama olarak alanında uzman ekibimiz ile eşyalarınızı evinizden alıp sonra dilediğiniz zaman size teslim ediyoruz. Depolanan alanda eşyalarınızın durumunu görebilmeniz ve deponuzun anahtarının sizde olması gerekmektedir. Antalya Borabey Depolama olarak bu konuda oldukça hassas bir politika izlemekteyiz. Eşyalarınızın sizin olduğu kadar bizim içinde önemlidir, eşyalarınızın güvenliği ve bıraktığınız gibi bulmanız için gece gündüz çalışması gereken personelden ve gerekli teknolojiden hiçbir zaman ödün vermeyiz. Nem ve sıcaklık kontrollü depomuz eşya depolamak için gereken tüm donanımlara sahiptir.
Antalya Eşya DEPOLAMA fazla ev eşyası / ofis eşyası depolama avantajları nelerdir?
1. %100 güvenli bir depolama seçeneğidir.
2. Kamera sistemi ve hızlı alarm sistemi ile 7/24 korunmaktadır.
3. Ahşap depolama alanı yerine metal konteyner kullanılmaktadır.
4. Sigorta güvencesi ve garantisi mevcuttur.
5. Online depo kiralama avantajı mevcuttur.
6. Online depo yönetme avantajı mevcuttur.
7. Kredi kartlı ödeme, havale ve kapıda ödeme seçenekleri kullanılmaktadır.
8. Özel paketleme ürünleri sunulmaktadır.
9. En uygun nakliye ve depolama seçeneği sunulmaktadır.
10. 1000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Evinizde kullandığınız eşyalar bazen maddi,bazen manevi, bazen de her iki yönden oldukça değerli olabilir.Kişisel eşyalarınızın güvenle saklanmasına olanak sağlayan özel depolama hizmeti sayesinde çok daha konforlu bir yaşama adım atabilirsiniz.Ev eşyaları, kişisel eşyalar ve çok daha fazlası kiralık depo ortamında muhafaza edilir.Eşya depolama firmaları arasından beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek ev depolama işleminizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Ev Depolama Nedir?

Ev depolama işlemi, ev eşyaları fiyatları araştırmaktan daha farklı bir süreç gerektirir çünkü ev eşyaları için depolama hizmetini sunan firmanın güvenilir olması en temel önceliktir. Eşyalarınızın özenle paketlenmesi, taşınması ve talep ettiğiniz süre boyunca muhafaza edilmesi bütünlük gerektiren bir süreçtir. Ev depolama işleminde ev eşyalarınız dilediğiniz lokasyondan teslim alınır, konteynerlere özenle yerleştirilir ve depolama alanında muhafaza edilir. Anahtarı yalnızca sizde bulunan depo dilediğiniz zaman eşyalarınızı alabileceğiniz şekilde korunur.

Ev Depolama İşleminde Neler Depolanır?

Ev depolama işleminde evin taşınması ya da yenilenmesi sırasında değişen ya da kaldırılan eşyalarınızı ve mobilyalarınızı depolayabilirsiniz. Mevsimlik spor malzemelerinizi, çocuklarınızın üniversiteye taşındığında ihtiyaç duyacağı eşyaları, önemli evraklarınızı, mevsimlik kıyafetlerinizi, nadiren kullanılan büyük cihazlarınızı güvenle saklayabilirsiniz.Hiçbir eşyanızda hasar, kayıp ya da başka bir aksilik durumu yaşanmaz.Ayrıca hobi ve zanaat ürünlerinizi de ev depolama hizmeti sayesinde rahatlıkla ve konforla muhafaza edebilirsiniz.

Ev Depolama İşlemi Nasıl Olmalı?

Depolama işleminde öncelikle evinize ekspertiz gönderilir ve bu sayede eşyalarınızın sigorta değeri belirlenir.Böylelikle nasıl bir teknikle ambalajlanmaları ve taşınmaları gerektiğine dair temel bir rota da çizilmiş olur.Depolama sürecinden bir gün önce ön paketleme yapılır.Korunaklı ve hasara yer bırakmaksızın paketlenen eşyalar, planlanan tarihte adresinizden alınır ve size özel kişisel deponuza yerleştirilir.

Sadece bireysel değil kurumsal firmalar da eşyalarını depolamak için ev depolama hizmetinden faydalanabilir. Kullanılmayan, değerli olan ya da sadece taşınmak için kenara koyulması gereken tüm eşyalarınızı güvenli alanlara taşıyarak daha konforlu bir hayata adım atabilirsiniz.Ev depolama hizmeti güvenin ve uzmanlığın harmanlandığı eşsiz bir sistemi içerir.Nem ve sıcaklık kontrollü depolarda eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemektedir.

Bireysel eşyalarınızı ya da ticari mallarınızı güvenli bir biçimde talep ettiğiniz süre boyunca özel depolarda saklayabilir, istediğiniz zaman eşyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz. www.borabeyesyadepolama.com 'u inceleyerek en ideal hizmet seçeneklerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.Antalya eşya depolama firmaları arasında inovatif ve %100 müşteri memnuniyeti hizmetini ilke edinen.Borabey Depolama sayesinde tüm eşyalarınızı güvenle koruma altına alabilirsiniz.

Ev eşyası depolama şirketleri içinden en iyi firmalardan olan Antalya Borabey Depolama firmamız ile sizlere güvenli ve sigortalı eşya depolama hizmeti sunmaktayız.Kullanmayan eşya deposu olarak Borabey Depolama şirketimizdeki depolar metal konteynerlardır.Metal olması birçok olumsuz durumun önüne geçerek güvenli bir depolama sunar.Ev eşyası için uygun depolama alanına sahip olan firmamız yaşanacak her sorunun önüne geçmektedir.

Depolama hizmeti ile sadece ev eşyalarınızı değil kişisel birçok eşyanızı da depolayabileceğinizi unutmayın.Özel güvenlik önlemleri alınan depolarımızda iklimlendirme şartları depolama için son derece uygundur.

Böylelikle nem ve rutubet gibi durumlardan eşyalarınızın etkilenmesinin önüne geçilmektedir. Daha özgür yaşam alanları yaratmak için fazla eşyalarınızı depolayarak büyük eve taşınma problemini ortadan kaldırabilirsiniz. Ev eşyası depolama şirketi seçerken firmanın deposunu görerek daha kısa sürede karar verebilirsiniz. Ev depolama hizmetimizden yararlanmak için web sitemizi inceleyebilir detaylı bilgi için yetkilimiz (Mehmet Borabey) ile iletişime geçebilirsiniz.