Anasayfa Hizmetler Antalya Ofis Eşyası Depolama

Antalya Ofis Eşyası Depolama

Son Güncelleme: 27 Aralık 2022

Antalya ev eşyası depolama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Güvenli depolama ile çalışan bütün müşterilerimiz her geçen gün büyümemize yardımcı olmaktadırlar.Türkiye’nin en iyi eşya depolama şirketiyiz.Bu yolda her geçen gün rakipsiz olduğumuzu sunduğumuz hizmetlerle ispatlıyoruz.Ev depolama konusunda yaklaşık 15 yıllık deneyim ile güvenli depo sizlere şeffaf bir şekilde depolama olanaklarını sunmaktadır.Antalya eşya deposu çözümleri konusunda son derece pratik ve akıllı sistemlerle evinizden aldığımız emanet eşyalarınızı sigorta kapsamında depolarımıza taşıyoruz.

Antalya eşya depolama alanları ile sizlere her zaman güven tazeledik.Depolaması yapılacak eşyalarınızın nakliyesini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.Teslimat esnasında eşyalarınız yeni adresinize personelimiz tarafından getirilmektedir.Depolarımız her hafta dezenfekte edilmektedir.Özellikle Covid-19 sürecinde ekibimiz eşyaları tek kullanımlık malzemelerle paketleyip depolarda korunaklı konteynerlerde saklamaktadırlar.

Depolama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Eşyalarım Güvende Mi?

Borabey'in sahip olduğu konteynerler metal yapıdadır ve anahtarı sadece sizdedir.Dahası,haşerelere karşı gerekli önlemler alınmıştır.Bu özellikleriyle borabey, eşyalarınızın rutubetsiz ve haşeresiz; ip güvenlik kameraları ve hırsız ve yangın alarm sistemleri ile desteklenen ayrıca ekstra güvenlikli bir ortamda muhafaza edilmesini garanti etmektedir. Depomuz SECOM merkezi güvenlik merkezine bağlıdır.Antalya Depolamada eşyalarınız özel güvenlikli ve tek giriş-çıkışa sahip olan; bunun yanı sıra dikenli tellerle örülü ve 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenen site içerisinde korunmaktadır.

Antalya eşya depolama fiyatları güvenilir hizmet veren firmaların kalitesi ile doğru orantılıdır.Eşyaları korumak ve güvenli şekilde saklanmaları için tercih ettiğiniz depo çeşidine göre fiyatlar değişebilmektedir.Antalya eşya depolama ücretleri verilen hizmete göre uygun fiyatlarla sunulmaktadır.Uygun fiyatlarla eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Antalya Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Antalya kiralık eşya deposu fiyatları firmamızda en uygun şartlarda sizlere sunulmaktadır.Kusursuz şekilde tasarlanmış olan metal konteynerlar ile kiralık Antalya eşya deposu hizmeti sunmaktayız. Her türlü eşyanızın güvenlikli olarak korunmasını sağlayan firmamız Antalya eşya depolama ücretleri alanında oldukça makul fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Makul fiyatlardan sunulan Antalya eşya depolama hizmeti aynı zamanda güvenlikli ve sağlıklı olarak sizlerin eşyalarını saklamalıdır.Güvenilir eşya deposu ile en sağlam ve kaliteli imkânlarını sizlere sunan firmamızda eşya depolama fiyatları da her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir.Kiralık eşya depo fiyatları ve daha fazla detay için sayfamızı inceleyebilir detaylar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Palet Üstü Depo

Küçük ebatlı eşyalarınız için sizlere sunulmuş olan palet üstü depolar ekonomik depolama seçeneklerinden biridir.Birkaç eşyanızı muhafaza etmek için Antalya palet üstü depo oldukça uygundur. Avrupa palet birliği tarafından belirlenmiş ölçülere sahip olan Euro palet sağlıklı bir depolama sunar.Son derece dayanıklı olan palet üstü depolama eşya depolama alanında en sık kullanılan depo türlerinden biridir.

Mini Depo

Belirli ölçülere ve hacime sahip olan mini depo metal konteynerdir.Metal olmasının en büyük avantajı birçok olumsuz durumdan yapısı gereği etkilenmemesidir.Güvenlikli olan depolama seçeneği mini depo antalya eşya depolama firmamız tarafından sunulan hizmetlerdendir.

Maxi Depo

Antalya eşya depolama firmamız tarafından büyük hacimli ve fazla olan eşyalarınız için sunulan depolama seçeneğidir.Maxi depo seçeneğimiz hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilir veya hesaplama modülümüzden göz atabilirsiniz.

Evrak Depo

Antalya Evrak depo, şirketlerin ve firmaların depolanması gereken dosyalarını güvenli olarak saklamak ve daha geniş bir çalışma alanı yaratmak için kullandıkları depolama sistemidir.Elektronik sistemlerde saklanamayacak arşiv,klasör ve dosyaların saklanması için tercih edilen evrak depo Antalya eşya depolama firmamız tarafından güvenilir şekilde sunulmaktadır.

Kurumsal Depolama

Antalya Kurumsal depolama hizmetimiz sayesinde depo alanlarında ofis, arşiv ve büro malzemelerini saklayabilirsiniz.Kapalı alanlar içinde kurumsal eşyalarınız güvenlikli olarak saklanır.Şehir dışında büyük depo ihtiyacınızı şehir içine taşıyarak kısa sürede ulaşabileceğiniz anahtarının sadece sizlerde olacağı bir depolama hizmetidir.Kurumsal depolama sadece evrak ve arşiv saklanmasını değil demirbaş,ofis eşyası, firma araç ve gereçlerinin de saklanması için idealdir.