Anasayfa Kurumsal

Kurumsal

Banner

BOrabey Nakliyat Depolama 

 BOrabey Evden Eve Naliyat ve Depolama Olarak Antalya’da 2007 yılından beri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet prensibimiz ile çalışarak her geçen gün daha geniş bir müşteri portföyüne ulaşmaktan gurur duyuyoruz.

Kişiye özel alanlarımız sayesinde sizler için özel, güvenilir, uygun fiyatlı depolama alanları sunmaktayız.Merkezi konumda bulunan depolama alanlarımız sayesinde depoladığınız eşyalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Bireysel olarak Ev eşyalarınızı depolayacağınız gibi kurumsal firmalar için de ofis eşyalarınızı, firma ürünlerinizi,özel evraklarınızı depolayabilmektesiniz.

Antalya BOrabey Eşya Deposu

Eşya deposu bulmak geçmişe nazaran oldukça güç. Artık eşya deposu araştırırken pek çok kıstas değerlendirmeye alınıyor. Siz de kriterlerinize uygun depo için Borabey eşya depolama firmasına ulaşın.güvenli ve titiz nakliye hizmetleri sizlere uğurlu gelecektir.

Antalya BOrabey Nakliyat Kurumsal

BOrabey nakliyat kurumsal resmi bir şirkettir.Antalya’da faaliyet gösteren Borabey Nakliyat şirketimiz resmi sözleşmeli faturalı ve Kredi kartına taksit şeklinde her türlü nakliye çözümleri geliştirir.Sunduğumuz hizmetlerin başında bireysel yani kişisel nakliye ihtiyaçları için bireysel taşımacılık hizmetleri geliştirdik.Bunun yanı sıra kamu kurumu ve özel kurumlar gibi firma ve şirketler için de kurumsal taşımacılık hizmetleri geliştirdik.Sizler de sunduğumuz profesyonel nakliye çalışmalarından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepte bulunun.Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye geneli taşımacılık ihtiyaçlarınız için nakliye çalışmaları saatler içerisinde başlanacaktır.

Hakkımızda 

2007'den bu yana antalya’da  Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında faaliyet gösteren Borabey Nakliyat Firmamız 2004 yılında MEHMET BORABEY tarafından antalya'da kurulmuştur.Antalya başta olmak üzere tüm türkiyede çalışmaktayız.Antalya Borabey Evden Eve Nakliyat, Profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile Antalya Nakliyat Firmaları alanında fark yaratmaktadır. Sürekli, güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan antalya borabey evden eve nakliyat müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üretmektedir.Kriterlerinize uygun bir depo bulmak için vakit kaybetmeden Borabey eşya deposu firmasına ulaşabilirsiniz. Bilindiği üzere ticari faaliyetlerde kaybedilen her bir an, maddi kayıpları da beraberinde getirmektedir. Öte yandan bir adım atmadan önce her aşama değerlendirmeye alınmalı ve tüm olumsuz ihtimaller yok edilmelidir. Bu durum işletmelerin oldukça zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. 

Birey ve işletmeler karar verme aşamasında zorlayan en önemli etkenlerden biri de eşya deposu hizmeti alma aşamasıdır. Hemen hemen her işletmenin eşya deposuna ihtiyacı vardır. Ancak bazı firmalar eşya deposu hizmetinden yararlanma noktasında çekinceler yaşamaktadır. Çünkü atılacak yanlış bir adım ile pek çok doğruyu da beraberinde götürecektir. Ancak adım atamama durumu da üretime ket vurmaktadır. Oysa bu ve bunun gibi çekinceleri yaşamadan doğrudan üretim sürecine odaklanmak oldukça kolay. Elbette bunun için ilk olarak Borabey eşya deposu hizmeti veren firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Borabey eşya depolama alanında yıllardır hizmet vermektedir. Geride kalan süreç içerisinde pek çok farklı birey ve firmaya ulaşma başarısı göstermiş olan firma, aynı zamanda garantili hizmet verme noktasında da bir numarada yer almayı kimseye bırakmamıştır. Firma, bugüne kadar pek çok farklı sektöre hizmet verebilmiştir ve bu sayede kazanç elde eden mutlu bireylerin olmasına vesile oluşmuştur. 

Firmadan hizmet alan birey ve işletmelerin hiçbiri bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmamıştır.Firma,ürünlere üretici firmalar kadar önem vermektedir. Bu sayede ürünlerin zarar görmemesi ve en uygun ortamda muhafaza edilmesi için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Firmanın bugüne kadar elde ettiği başarının altında yatan en önemli unsur budur. 

Tüm bunlara ek olarak firmanın verdiği hizmet bunlarla sınırlı kalmamış, aynı zamanda Antalya Borabey eşya depo nakliyatı hizmeti de vermektedir. Bilindiği üzere eşya depo nakliyatı oldukça önemli ve zordur ve bu işlem herkese emanet edilemez.Oysa firma Antalya Borabey eşya depo nakliyatı konusunda da profesyonel işlem yapabilmektedir. 

 ANTALYA EŞYA DEPOLAMA TESİSİ & BORABEY NAKLİYAT VE DEPOLAMA

Depolama fiyatlarını belirleyen faktörler başta eşyanın miktarı olmak üzere kullanılan ambalajlama malzemesi,taşınacak yerin katı, gereken ekip, taşıma mesafesi, taşıma sigortası ve depolama sigortasına göre belirlenir.Eşyanızı sizin istediğiniz kalitede sarıp paketliyoruz.Depolama fiyatı sizin istediğiniz istekler doğrultusunda hesaplanır.Ekspertiz ev veya iş yerinizi ziyaret ederek, sizin taşıma istekleriniz hakkında bilgi alır ve inceleme yapar. Size fiyat sunar.Uygun iseniz depolama ve taşıma fiyatları hakkında sizinle mukavele yapılır.Dediğiniz gün ve saatte de eşyanız depolanmak için alınır.

Antalya eşya depolama firmaları arasında, en iyi evden eve nakliyat firmasıyız.Sadece depolama firması olmak yetmez.İyi ve kurumsal evden eve nakliye firmasıda olmak şarttır.Sizde evden eve nakliyat firmaları arasında ev eşya depolama firması olarak,Borabey evden eve taşıma firmasını tercih etmelisiniz. Antalya ve çevre illerde eşya depolama hizmeti verilir.Antalya ev taşıma firmaları arasında en iyi eşya depolama firmasıyız.

ANTALYA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü evden eve nakliyat şirketleri içinde, kaliteli ve ekonomik ev taşıma hizmeti bizde.Sizde ev eşyanızı en iyi şartlarda taşıtmak istiyorsanız bizi hemen arayın.Yurt dışından ithal ettiğimiz ev taşıma asansörleriyle ev eşyanızı çizmeden sorunsuz şekilde taşıyoruz.En iyi asansörlü nakliyat hizmetini sunabilmek için,son teknoloji sahip ve her kata çıkabilen evden eve taşıma asansörleri ile hizmette sınır tanımıyoruz.

Prensip olarak en iyiyi en ucuza sunmak için hizmet sektörüne giren firmamız,evden eve nakliyat firmaları içinde fark yaratmıştır.Asansörlü nakliyat şirketlerinden farkımız çoktur.Her kata ve alana kurulan ev taşıma asansörleri firmamıza yıllar önce getirdik.Teknolojik gelişmeleri takip ederek son model asansör sistemlerini envanterler listemize ekledik.Bu sayede asansörlü nakliyat firmaları arasında zirveye oturduk.

ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

Antalya Evden Eve Taşımacılık olarak konusunda deneyimli ve tecrübeli personelleri ile 2007 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize antalya ve çevre ilçelerine kaliteli, güvenli nakliye hizmeti sunmaktadır.Taşınma kararınızdan 3-5 gün önce firmamızdan telefon ile arayıp randevu aldıktan sonra sizin belirlemiş olduğunuz tarih / saat içerisinde ev yada firmanıza uzman eksperlerimiz gelmektedir. Eksperlerimiz ev içindeki tüm eşyaları kontrol,not eder ve taşınma programınıza hazırlık yapar.Siz değerli müşterimize evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgi aktarıldıktan sonra taşıma sözleşmesi yapılır.Sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte taşınma hizmeti gerçekleştirilir.

ANTALYA ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

Şehir içi nakliyat hizmetlerinde antalya Evden Eve Taşımacılık firması olarak siz değerli müşterilerimize sigortalı, ambalajlı, marangozlu şehiriçi nakliyat hizmeti vermekteyiz.Taşınma programınızdan 5 gün öncesinde şirketimizi aradığınızda ücretsiz olarak eksperlerimiz ev yada iş yerinizi ziyaret ederek eşyalarınızı inceler.Buradaki amacımız eşya taşıma günü hiçbir problemin oluşmaması, nakliye hizmetinin koordinasyonlu bir şekilde sağlanması bakımından yapılmaktadır.Eşyalarınızı inceleyen eksperimiz hangi boyutta bir aracın eşyalarınızı taşıyacağı,kaç işçinin görev alacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek tanışmanızın programını yapar.Şehir içi nakliye işlemlerinde firmamız tarafından uygulanacak taşıma hizmeti aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.

ANTALYA ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Antalya Evden Eve Taşımacılık olarak şehirler arası nakliyat sektöründe sizlere tüm Türkiye geneline şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.Deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji yeni model araçlarımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinden umduğunuz güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.Şirketimiz tüm ev yada iş yerinizin içerisinde mobilya eşyaları demonte yapar.Demontenin amacı büyük olan, kapıdan zor geçen, taşınması güç olan eşya gurubudur.Bu tür eşyalara firmamız bünyesinde çalışan marangoz elemanları tarafından demonte yapılır.Eşyalarınızın gideceği yerde yine aynı elemanlar tarafından demonte gören eşyalar monte işlemi yapılarak eşyaların kurulumu gerçekleştirilir. Eviniz içindeki tüm eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından araca aktarıldıktan sonra eşyalarınız yola çıkar.Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimiz en çok sormuş olduğu soru şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde fiyatları etkileyen unsurlar nelerdir sorusudur.Taşıma fiyatları özellikle şehirler arası taşınma fiyatları eşyanın miktar durumu, kaç personel çalışacağı,eşyanın gideceği mesafe, taşınacağı kat durumuna göre belirlenir.