Anasayfa Kurumsal

Kurumsal

Banner

BOrabey Nakliyat Depolama 

BOrabey Evden Eve Naliyat ve Depolama Olarak Antalya’da 2007 yılından beri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet prensibimiz ile çalışarak her geçen gün daha geniş bir müşteriye ulaşmaktan gurur duyuyoruz. Kişiye özel alanlarımız sayesinde sizler için özel, güvenilir, uygun fiyatlı depolama alanları sunmaktayız. Merkezi konumda bulunan depolama alanlarımız sayesinde depoladığınız eşyalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bireysel olarak Ev eşyalarınızı depolayacağınız gibi kurumsal firmalar için de ofis eşyalarınızı, firma ürünlerinizi, özel evraklarınızı depolayabilmektesiniz.
Antalya BOrabey Eşya Depoları
Eşya deposu bulmak geçmişe nazaran oldukça güç. Artık eşya deposu araştırırken pek çok kıstas değerlendirmeye alınıyor. Siz de kriterlerinize uygun depo için Borabey eşya depolama firmasına ulaşın. Güvenli ve titiz nakliye hizmetleri sizlere uğurlu gelecektir.
BOrabey Nakliyat [Kurumsal]
BOrabey nakliyat kurumsal resmi bir şirkettir. Antalya’da faaliyet gösteren Borabey Nakliyat şirketimiz resmi sözleşmeli faturalı ve Kredi kartına taksit şeklinde her türlü nakliye çözümleri geliştirir.Sunduğumuz hizmetlerin başında bireysel yani kişisel nakliye ihtiyaçları için bireysel taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Bunun yanı sıra kamu kurumu ve özel kurumlar gibi firma ve şirketler için de kurumsal taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Sizler de sunduğumuz profesyonel nakliye çalışmalarından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepte bulunun. Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye geneli taşımacılık ihtiyaçlarınız için nakliye çalışmaları saatler içerisinde başlanacaktır.
[ BOrabey Nakliyat Depolama ] HAKKIMIZDA
2007'den bu yana antalya’da  Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında faaliyet gösteren Borabey Nakliyat Firmamız 2007 yılında MEHMET BORABEY tarafından antalya'da kurulmuştur. Antalya başta olmak üzere tüm türkiyede çalışmaktayız. Antalya Borabey Evden Eve Nakliyat, Profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile Antalya Nakliyat Firmaları alanında fark yaratmaktadır. Sürekli, güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan antalya borabey evden eve nakliyat müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üretmektedir. Kriterlerinize uygun bir depo bulmak için vakit kaybetmeden Borabey eşya deposu firmasına ulaşabilirsiniz. Bilindiği üzere ticari faaliyetlerde kaybedilen her bir an, maddi kayıpları da beraberinde getirmektedir. Öte yandan bir adım atmadan önce her aşama değerlendirmeye alınmalı ve tüm olumsuz ihtimaller yok edilmelidir. Bu durum işletmelerin oldukça zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. 

Birey ve işletmeler karar verme aşamasında zorlayan en önemli etkenlerden biri de eşya deposu hizmeti alma aşamasıdır. Hemen hemen her işletmenin eşya deposuna ihtiyacı vardır. Ancak bazı firmalar eşya deposu hizmetinden yararlanma noktasında çekinceler yaşamaktadır. Çünkü atılacak yanlış bir adım ile pek çok doğruyu da beraberinde götürecektir. Ancak adım atamama durumu da üretime ket vurmaktadır. Oysa bu ve bunun gibi çekinceleri yaşamadan doğrudan üretim sürecine odaklanmak oldukça kolay. Elbette bunun için ilk olarak Borabey eşya deposu hizmeti veren firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Borabey eşya depolama alanında yıllardır hizmet vermektedir. Geride kalan süreç içerisinde pek çok farklı birey ve firmaya ulaşma başarısı göstermiş olan firma, aynı zamanda garantili hizmet verme noktasında da bir numarada yer almayı kimseye bırakmamıştır. Firma, bugüne kadar pek çok farklı sektöre hizmet verebilmiştir ve bu sayede kazanç elde eden mutlu bireylerin olmasına vesile oluşmuştur. 
Firmadan hizmet alan birey ve işletmelerin hiçbiri bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmamıştır. Firma, ürünlere üretici firmalar kadar önem vermektedir. Bu sayede ürünlerin zarar görmemesi ve en uygun ortamda muhafaza edilmesi için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Firmanın bugüne kadar elde ettiği başarının altında yatan en önemli unsur budur. 
Tüm bunlara ek olarak firmanın verdiği hizmet bunlarla sınırlı kalmamış, aynı zamanda Antalya Borabey eşya depo nakliyatı hizmeti de vermektedir. Bilindiği üzere eşya depo nakliyatı oldukça önemli ve zordur ve bu işlem herkese emanet edilemez. Oysa firma Antalya Borabey eşya depo nakliyatı konusunda da profesyonel işlem yapabilmektedir. 

 ANTALYA EŞYA DEPOLAMA TESİSİ & BORABEY NAKLİYAT DEPOLAMA

Depolama fiyatlarını belirleyen faktörler başta eşyanın miktarı olmak üzere kullanılan ambalajlama malzemesi, taşınacak yerin katı, gereken ekip, taşıma mesafesi, taşıma sigortası ve depolama sigortasına göre belirlenir. Eşyanızı sizin istediğiniz kalitede sarıp paketliyoruz. Depolama fiyatı sizin istediğiniz istekler doğrultusunda hesaplanır. Ekspertiz ev veya iş yerinizi ziyaret ederek, sizin taşıma istekleriniz hakkında bilgi alır ve inceleme yapar. Size fiyat sunar. Uygun iseniz depolama ve taşıma fiyatları hakkında sizinle mukavele yapılır. Dediğiniz gün ve saatte de eşyanız depolanmak için alınır.
Antalya eşya depolama firmaları arasında, en iyi evden eve nakliyat firmasıyız. Sadece depolama firması olmak yetmez. İyi ve kurumsal evden eve nakliye firmasıda olmak şarttır. Sizde evden eve nakliyat firmaları arasında ev eşya depolama firması olarak, Borabey evden eve taşıma firmasını tercih etmelisiniz. Antalya ve çevre illerde eşya depolama hizmeti verilir. Antalya ev taşıma firmaları arasında en iyi eşya depolama firmasıyız.