Anasayfa Hizmetler Antalya Eşya Paketleme ve Depolama

Antalya Eşya Paketleme ve Depolama

Son Güncelleme: 13 Eylül 2022

Eşya Depolama Hizmeti Günümüzde insanlar birçok sebepten ötürü evlerindeki eşyaları depolama ihtiyacı duymaya başladılar.Bu sebepden dolayı yurt dışı seyahati, tadilat işleri, yeni eşyalar almak vb. gibi borabey Depolama olarak müşterilerimizin her türlü eşya depolama talebine cevap veriyoruz. Ev Eşyası Depolama tam bir ev eşyasını ya da sadece kullanmadığınız  parçaları depolayabiliriz.Firmamız antalya merkezli olup ev eşyası, parça eşya, paketli eşya vb. her türlü eşyayı depolayabilmektedir.

Depomuz 7/24 güvenlik elemanlarımız tarafından korunmaktadır.Ayrıca eşyalarınız depolarımıza girdikten sonra sigortalanmaktadır.Antalya ev eşyası depolama firmaları arasında kendimizi kanıtlamış ve daima ileriyi düşünmüşdür.

Antalya Ev Eşyası Depolama

Ev eşya depolama hizmeti sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır.Antalya eşya depolama Hizmeti hakkında ve depomuz ile ilgili detaylı bilgiler için online  iletişim  panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

Depolarımız Oda sistemli olup herhangi ufak bir olumsuz etkinliğe karşı sigortası ile güvence altındadır.Tüm depolarımız güncel kampanya‘larımız ile siz değerli müşterilerimize özel oda sistemli depolama hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Paketleme Ve Depolama

Başta Antalya ve çevresi olmak üzere Borabey Depolama Türkiye’nin her tarafına hizmet veren bir depolama firmasıdır.Eşya depolama her şeyden önce iyi ve kaliteli depoya sahip olmakla başlar.Eşya Depolama hizmeti firması olarak bunun bilincinde olup depolarımıza gerekli önemi göstermekte ve sürekli geliştirmekteyiz.Antalya ev eşyası depolama firması olarak kurulan Eşya Depolama Hizmeti başta fazlalık olan eşyalarınızı depolamak için kurulmuş daha sonra ise sürekli gelişerek evinizde bulunan tüm eşyaları depolayabilme imkanı sunmuştur.Antalya'nın merkezinde olan Depolama firması eşyalarınızın cinsine ve miktarına göre oda seçer ve eşyalarınızı size ayırdığı bölüme depolar.Antalya’da depolanacak eşyanızı kendi araçlarımızla ve ekibimizle yine kendi depomuza getiriyoruz.Taşımaya gelen ekibimiz daha evinizdeyken eşyanızı ambalajlamakta ve araca ambalajlı bir biçimde yerleştirip yüklemektedir.

Antalya depolama firmaları arasında kendini kanıtlamış olan Antalya Borabey Nakliyat ve Depolama her daim kendini geliştirmiştir.

Depomuz parça eşyalarınızı depolamanın yanı sıra komple 1+1 2+1 3+1 4+1 5+1 6+1 vb. ev eşyanızı da depolayabilmektedir.Genelde yurt dışına çıkacak olan ya da evinde uzun süreli tadilat yapacak olan kişiler tarafından tercih edilir.Eşyalarınızı cins ve boyutlarına göre ayırdıktan sonra depolama kutularımıza yerleştirip bu şekilde güvenli bir biçimde depolamaktayız. Ayrıca depomuza getirilen eşyalarınız depolandığı süre boyunca sigortalanmaktadır.Depomuz 7/24 güvenlik sistemleriyle donatılmış olup belirli aralıklarla temizlenmektedir.

BOrabey Depolama İçin Bizi Hemen Arayın! 0242 346 50 42 – 0542 651 50 42-Evden Eve Nakliyat Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri