Anasayfa Hizmetler Antalya Kiralık Eşya Depoları

Antalya Kiralık Eşya Depoları

Son Güncelleme: 3 Kasım 2021

Kiralık Eşya Depoları

Ev eşyası depolama  ile yaşayın! Taşımada uzman ekip son model araç ve temiz depoda eşyalarınız emin ellerde! Antalya sınırları içerisinde nerede olursanız olun, nakliye ve depolama şirketimiz kendi araçları ve tecrübeli elemanlar ile eşyalarınızı paketleyerek depomuza transferini sağlıyor.
EŞYA DEPOLAMA Antalya
Ev – Ofis Depolama
Antalya ev eşyası depolama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Antalya borabey depolama ile çalışan bütün müşterilerimiz her geçen gün büyümemize yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin en iyi eşya depolama şirketiyiz diyebiliriz. Bu yolda her geçen gün rakipsiz olduğumuzu sağladıgımız hizmetlerle ispatlıyoruz.
Ev depolama konusunda yaklaşık 12 yıllık deneyim ile güvenli depo sizlere şeffaf bir şekilde depolama olanaklarını sunmaktadır. Antalya kiralık eşya deposu çözümleri konusunda son derece pratik ve akıllı sistemlerle evinizden aldığımız emanet eşyalarınızı sigorta kapsamında depolarımıza naklediyoruz. 

Antalya borabey eşya depolama,alanları ile sizlerde her zaman güven tazeledik. Depolaması yapılacak eşyalarınızın nakliyesini büyük bir titizlikle gerçekleşiyor. Teslimat esnasında eşyalarınız yeni adresinize personelimiz tarafından getirilmektedir.Depolarımız her hafta dezenfekte edilmektedir. Özellikle Covid-19 sürecinde ekibimiz eşyaları tek kullanımlık malzemelerle paketleyip depolarda korunaklı odalarda saklamaktayız..

Antalya Eşya Depolama 

Antalya eşya depolama hizmeti sayesinde fazla gelen eşyalarınız veya bir süreliğine depolanması gereken eşyalarınızı depolattırabilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızın uzun bir süre saklanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli sebeplerle eşyalarının depolanmasını isteyenler firmamıza başvurabilirler.

 Firmamızın sunmuş olduğu depolama hizmeti sayesinde temiz ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı saklayabilmekteyiz. Eşyaları sığdırmakta zorlananlar veya mecburi sebeplerden dolayı eşyalarını depoya teslim etmek zorunda kalanlar artık ne yapacağını gayet iyi biliyor. Eskiden olsa eşyalar atılır veya bir tanıdığa verilirdi. Ancak depolama hizmeti sayesinde böyle şeylere gerek kalmadı.  
Eşya depolama antalya olarak eşyalarınızı evinize gelerek teslim alıyor ve depolama için özel olarak hazırlanmış alanlarımıza getirerek eşyalarınızı depoluyoruz. Eşyalarınızı teslim almaya geldiğimizde paketleme işlemlerini kendimiz yapıyor, sizin yorulmanızı engelliyoruz.Antalya Borabey Nakliyat tarafından özel paketleme malzemeleri kullanılarak eşyalarınızın depolarımızda bir hasar görmesinin önüne geçiliyoruz. Depomuz oldukça temiz ve eşya depolama için özel tasarlanmış alanlar olduğu için eşyalarınızı gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edebilirsiniz.

Eşya Depolama Süreci Nasıl Gerçekleştirilir?

Hiçbir yere sığdıramadığınız fazla eşyalarınız mı var? Ya da iş nedeniyle veya ekonomik sıkıntılar nedeniyle eşyalarınızı teslim edecek bir yer mi arıyorsunuz? Doğru adrese geldiniz. Antalya Borabey Nakliyat eşya depolama hizmeti olarak sizlere etkili ve kaliteli bir depolama hizmeti sunmaktayız.Depolama yaptırmaya karar verdikten sonra firmamızla görüşmeniz yeterli.Firma yetkililerimiz sizleri ziyaret eder ve eşyalarınızın miktarı ve büyüklüğüne bakar. Eşyalarınıza uygun bir depo ayarlandıktan sonra işinde uzman ekibimiz evinize gelerek bütün eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketler.Elektronik eşyalarınızı ve mobilyalarınızı dikkatli ve özverili bir şekilde paketleyen ekibimiz kırılacak eşyalarınızda da aynı özeni göstermektedir. Paketlenen eşyalarınız depoya götürülmek üzere nakliye araçına yüklenir ve depoda güvenli bir şekilde saklanır. Nakliye araçlarımız, mobilya kaplama ve kapalı kasa araçlardır. Araçlarımızın her biri firmamıza aittir.