Anasayfa Hizmetler Antalya Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Antalya Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Son Güncelleme: 9 Haziran 2023

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Fiyat/hizmet kalitesi yönünden asla kaygı çekmeyeceğiniz uygun fiyatlı kiralık eşya depolarımızla siz değerli iş ortaklarımıza  kaliteli ve profesyonel lojistik hizmetleri sunmak,firmamız olarak en büyük temmenimiz.Antalya'nın merkezinde bulunan depolarımızda muhafaza edeceğimiz eşyalarınızı, sizin konumunuza gelip kendimiz teslim alıyoruz.Ve onları zarar görmeksizin en iyi koşullarda muhafaza edilmek üzere şirketimiz BOrabey Nakliyat güvencesiyle transfer ediyoruz.Bu meyanda eşya taşıma hizmeti de yapılacak  makul bir ücretlendirmeye tabidir.Kiralık eşya depolarımızda size ait, konumunuzdan teslim alacağımız mobilyalar, beyaz eşyalar, ofis eşyaları gibi büyük eşyaları yahut  kasalar,evraklar gibi kıymetli ve bir o kadar da güvenliğinden endişe duyulan eşyalarınızı, bununla beraber dönemlik veya sezonluk olarak kullandığınız eşyalarınızı ya da iş makineleriniz güvenle ve özenle depolanmaktadır.Her bir müşterimiz için ayrı bir oda ayırıyoruz.Makul depo kirası fiyatlandırmamızı, enflasyon ve muhtelif sebeplerden ötürü senelik yalnızca %15 fiyat artışı ile sürdürmekteyiz.

Tescilli ve BelgeliBOrabey Depo ✅
Eşya depolama alanıAnahtarlı oda sistemi ✅
Depo sigortalı mı?Genel sigorta kapsamı ✅
Güvenlik sistemiAlarm ve yüz tanıma ✅

Ofis Eşyaları Depolama Ofisiniz neredeyse eviniz kadar uzun süre bulunduğunuz yaşam alanınızdır. Bundan dolayı bu yaşam alanınızda zaman zaman çeşitli eşyaları yenileriyle  değiştirirsiniz. Ya da yaşam alanınızı yani ofisinizin yerini değiştirirsiniz. Bu takdirde sizlere Borabey Nakliyat olarak ofis taşımacılığı hizmeti verdiğimiz gibi, bu eşyalarınızın gerek taşınma sırasında gerekse sizin ihtiyacınız olan diğer durum ve doğrultularda güvenli biçimde muhafaza edilmesini ve depolarımızda tutulmasını sizlere yüksek kalitede bir hizmet olarak sunmaktayız. Ofis koltukları, masalar kitaplıklar, dolaplar ve hatta arşiv belgeleriniz, gözünüzü arkada bırakmayacak şekilde firmamız tarafınca ofis eşyalarınız güvenle depolanmaktadır.Tüm işyeri eşyalarınızı, firmamız vasıtasıyla güvenle depolamanız mümkündür. 

Ev Eşyalarını Depolama

Gerek evinizi taşırken, gerek eşyalarınızı yenilediğinizde gerekse farklı sebeplerle ev eşyalarınızı depolama ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu eşyalar başlıca masalar, sandalyeler ,yatak, koltuklardan oluşan mobilyalar ,buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar ve diğer türlü ev eşyaları gibi geniş yer kaplayan, daha çok orta boy depolarımızı önermemizi gerektiren eşya tipleridir. Türkiye’nin sayılı ve kaliteli lojistik firmalarından olan BOrabey Nakliyat firması olarak biliyoruz ki ev taşımak da atmayacağınız eşyaların üzerine yenilerini almak da siz kıymetli müşterilerimiz için büyük bir külfettir. Bu sebeple bizim firmamız gibi köklü ama yenilikçi aynı zamanda da profesyonel bir taşıma firmasını ve yine bizim ev eşyası depolama hizmetimizi tercih etmeniz sizin büyük avantajınız olacaktır. Böylelikle eşyalarınızın kaygısını çekmenize hiç lüzum kalmadan ve gönül rahatlığıyla günlük koşuşturmacanıza devam ederken, biz sizlerin ihtiyacına özel ayırılmış alanlara sahip, kişiye özel depo odalarımızda  eşyalarınızı tutalım ve güvenlik ve koruma tedbirleriyle eşyalarınızı muhafaza edelim.

Fabrika Malzemeleri Depolama

Birçoğu sezonluk kullanıma tabii olan fabrika malzemeleri ve bazı çalışma gereçlerini depolamak siz iş ortaklarımız için büyük zahmet gerektiriyor olabilir. Yoğun iş temponuzun bitiminde artık rafa kaldırmanız gereken eşyalar için uygun bir depolama alanını sağlamak, bazı sektörlerde gayet kolay olsa da bazılarında pek mümkün değildir. Bu yüzdendirki sizlere sağlan uygun fiyatlı eşya depolama seçenekleri ile sizleri bu zahmetten kurtaracak profesyonel çözümler  sunuyoruz. Sezonluk eşyalarınızı ve dahi fazlasını, istediğiniz süreyle, sadece sizin eşyalarınızın bulunduğu depolama odalarında güvenle saklıyoruz.

Kıymetli Eşya Depolama

Siz kıymetli müşterilerimizin her emaneti bizim için çok kıymetlidir.Bunun yanında  bazı eşyalarınızsa sizin nezdinizde çok daha kıymetlidir.Kimisi maddi yönden kıymetli  antikalar gibi paha biçilebilen eşyalar olup,kimisiyse sizin için özel manası bulunan,hatıralarınızın olduğu eşyalardır. Bu eşyaları yakınınızda saklamanın güvensiz ya da külfetli olduğu durumlarda,profesyonel depolama hizmeti  almak sizin için makul bir seçenektir.Hem hırsızlığa karşı güvenlik önlemlerinin hat safhada olduğu hem de ışık,nem gibi çeşitli potansiyel zararlı unsurlara karşı önlemlerimizin alınmış bulunduğu kiralık eşya depolarımızla, sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

Evrak Depolama

Gerek kıymetli evraklar, gerek üzerinize zimmetli ve uzun seneler boyunca saklamanızın gerektiği evraklar hem ev hem de ofis dolaplarına sığmayabilir.Zamanla artan bu tarz kağıtlar ve dosyalar, birikimle  ciddi bir kütledir ve büyük hacim  kaplayabilmektedir.Eşyalarınızı hem güvenli hem de sizi mümkün olduğunca ferah kılacak şekilde kaliteli bir depolama firmasına emanet etmeniz mümkündür.Bu bağlamda, eşyalarınızın “yükünden kurtulmak” ve onları muhafaza etmek üzere kiralayacağınız eşya depoları, sizleri büyük oranda rahatlatacaktır.

Gereksiz Eşya Depolama

Bir zamanlar severek yanınızda tuttuğunuz bazı eşyaların modası geçebiliyor, yahut eşyayı koyacak yer sıkıntısı ya da başka sebepler dahilinde sorun yaşıyor ve eşyalarınızı atmaya kıyamıyor  olmanız kuvvetle muhtemel. Bu eşyaları hatıra olarak tutarken, diğer taraftan güncel olarak sizin işinize yaramayan lakin ilerde işinize yarayabileceğini düşündüğünüz ya da dönemsel kullandığınız eşyalarınızı  atmamanız gerekiyor olabilir.Atmamanız gereken bu eşyaların kaplayacağı alan yaşam alanımızdan tasarruf etmemize sebep olabilecek kadar büyük olabiliyor.Öyle olmasa dahi gözümüzün önünde,bu kullanmadığımız eşyaları görmek istememek doğaldır.Bu durumlarda eşyalarınızı siz değil,biz depolayalım.Bu sayede hem eşyalarınızdan vazgeçmemiş olursunuz,hem de onları BOrabey Depolama güvencesiyle profesyonel biçimde, size özel ayrılmış ve 24 saat kamerayla izlenen odalarda ışık,rutubet, su ve türlü yıpratıcılardan uzak eşya depolarımızda korumuş olursunuz...