Anasayfa Hizmetler Antalya Sigortalı Eşya Depolama

Antalya Sigortalı Eşya Depolama

Son Güncelleme: 14 Eylül 2021

Sigortalı Eşya Depolama

Eşyanızın ya da ürünlerinizin sigortalı eşya depolama hizmetinden yararlanarak sizin için değerli olan eşya ya da ürünlerin muhafaza edilmesinin avantajlarına sahip olabilirsiniz. Ev ya da iş yeri eşyanızın depo alanlarında muhafaza edilmesi işlemlerinde konusunda uzman ve tecrübeli bir ekip desteğinden yararlanmanın avantajlarına da sahip olabilirsiniz. depolama hizmetinden yararlanarak eşyanızın belirlediğiniz zaman içinde muhafaza edilmesinin ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

1 Sigortalı Eşya Depolama Fiyatları

2 Sigortalı Eşya Depolama Firmaları

3 Sigortalı Eşya Depolama Hizmet Sözleşmesi

4 Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti Alımında Nelere Dikkat Etmeli?

5 Sigortalı ve Kaliteli Eşya Depolama Hizmeti Nereden Alınır?

Sigortalı Eşya Depolama Fiyatları

Sigortalı eşya depolama fiyatları 350₺’den başlamakta olup, eşya durumunuza ve kat durumuna göre değişir. Sigorta hizmetinden yararlanarak eşyanızın ya da ürünlerinizin korunmasının avantajlarını elde edebilirsiniz. Hizmet talep başvurunuzu firmaya iletmeniz gerekir. Firmaya ileteceğiniz hizmet talep başvurusu sonrasında yetkili personel depolama hizmeti ile ilgili detaylı bilgileri edinmek üzere sizinle iletişime geçerek ihtiyaç duyulan hizmet detayları hakkında bilgi sunar.

Daha fazla detay %20 indirimden yararlanmak ve fiyatlara göz atmak için;

www.borabeynakliyat.com tıklayınız. 

Sigortalı Eşya Depolama Firmaları

Ev ya da iş yerinize yeni eşya alımı sonrasında mevcut eşyanın depolanması, yeni eşyanın depolanması ya da bazı ürünlerin depolanması gibi birçok işlem için kapalı ve gerekli önlemlere sahip olan yerlerin bulunması gerekir. Sigortalı eşya depolama firmalarının hizmetinin alınmasına yer vererek istediğiniz zaman dilediğiniz süre zarfında eşyanızın korunmasında be muhafaza edilmesine destek olabilirsiniz. Günlük olarak yapılacak haftalık, aylık ya da daha uzun vade seçeneği olan yıllık olarak tercih edilebilmektedir.

Sigortalı depo hizmetinin alınmasında belirlenen sürenin sonrasında hizmet sözleşmesi düzenlenir. Hizmet sözleşmesinde yer alan sürenin dolmasına karşın hizmetin devamlılığını talep etmeniz durumunda ise süresini uzatmanız da mümkün. Süre uzatma işlemlerinde hizmet sözleşmesi yenilemesi için firmadan gerekli desteğin alınması gerekir.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmet Sözleşmesi

Antalya Borabey eşya depolama hizmetlerinden yararlanmak için gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurusunun sonrasında uzman personel tarafından sunulacak olan hizmetler ile bedeliniz belirlenir. Firma tarafından sunulacak olan fiyat teklifine onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenir. Taraflar arasında imzalanacak olan hizmet sözleşmesinde depolama hizmetinden yararlanmak istediğiniz süre de yer alır. Aynı zamanda hizmet ile ilgili tüm detaylar sözleşme maddelerine kayıt edilir.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti Alımında Nelere Dikkat Etmeli?

Sigortalı depolama hizmetinin alınması işlemlerinde firmanın uzman ve de depolama işlemlerinde tecrübeli olması son derece önemlidir. Firmadan alınacak olan hizmetlerde depo alanlarının hijyenik şartlara uygun olarak haşere ve zararlılara karşı da ilaçlanmış olması gerekir. Bunun yanı sıra sunulacak olan hizmetlerde depo alanının nem, rutubet, mantar gibi eşyaların zarar göreceği bir alana da sahip olmaması oldukça önemlidir.

Depo alanın her daim hava alan ve nemden uzak bir yer olmasının yanı sıra eşyanın korunmasında dış hava şartlarından bağımsız olarak her daim iç ısının aynı tutulması önemlidir. Eşyanın depolanması hizmetlerinden yararlanırken depo alanın haftanın yeni günü ve günün yirmi dört saati korunuyor olması da eşya güvenliği için önemlidir.

Sigortalı ve Kaliteli Eşya Depolama Hizmeti Nereden Alınır?

Antalya BOrabey depolama hizmetinden yararlanarak kaliteli ve güvenli bir işleme yer vermek için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere kurumsal anlayışa hâkim olan hizmetleri sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun özelliklere sahip ve gerekli olan şartların sunulduğu depo alanlarımızdan eşya ya da ürünlerinizi dilediğiniz süreye kadar muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Eşyanızın ya da ürünlerinizin depolanması işlemlerinden yararlanarak garantili, güvenli ve kaliteli hizmete sahip olmak için ise hemen firmamız müşteri hizmetleri birimimizden destek alarak talebinizi ileterek gerekli işlemlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.Bize Güvenin yeter..