Anasayfa Blog Ev Depolama Ve Eşya Saklama Şirketi

Ev Depolama Ve Eşya Saklama Şirketi

Son Güncelleme: 9 Mayıs 2021

Ev depolama, Saklama Şirketi

Antalya eşya depolama sektöründe depolama firmaları arasında en kaliteli hizmeti en uygun veren firmamız daima uygun çözümler ile sizlerin karşısına çıkıyor. Depolama Antalya firması olarak sayısız tecrübe sahibi olan firmamız Antalya ve ilçelerine hizmet veren tek ve en büyük depolama şirketidir..

Antalya Evden eve nakliyat alanında da hizmet veren firmamız yine bu alanda ücretsiz expertiz hizmeti sunarak müşterilerin taşınmadan önce nakliyat ve depolama işlemlerinde önceden bilgi sahibi olmasına önem göstermektedir. Depolanacak ya da nakliyatı yapılacak eşyalarınız ister ev eşyası ister ofis eşyası olsun sökme ve kurulum hizmetlerini firmamızdan ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Nakliyat ya da depolama sigortası bakımından Türkiye'nin en kaliteli sigorta firmaları ile çalışan Borabey Depolama kırılan ya da zarar gören eşyalarınızın zararını karşılamak için sizlere yardımcı olmaktadır.

BOrabey Nakliyat ve Depolama firmamız isteğe göre Asansörlü Taşıma hizmetide sunmaktadır. Mobil Asansörlü olarak 16.kata kadar hizmet veren firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi için asansörlü araçlarımızla hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel mobilyalarınız ve kırılacak eşyalarınız için paketleme ve ambalajlama  konusunda en kaliteli kaplama kağıtları ve kartonları kullanan firmamız yine nakliye ve taşıma sırasında kapalı araçlarımızla eşyalarınızın zarar görmesini minumuma indiriyoruz.